15 лютого 2014 р.

Ну як без майстер-класу?

 День Святого Валентина… Це надзвичайно красиве свято усіх закоханих. В цей день кожен намагається привітати близьких йому людей – своїх коханих, 
друзів, матерів. 
А що може бути краще 
за подарунок, 
зроблений власноруч. 13 лютого у нас відбувся майстер-клас із виготовлення валентинок у техніці квілінг «Валентинка власноруч», учасниками якого стали чарівні дівчатка. 


Провела його юна, талановита користувачка бібліотеки Анастасія Лісовська. 
 У свої вироби дівчатка вклали частинку душі та велику любов. 


Валентинки для коханих матусь та друзів вийшли надзвичайно красиві та різнобарвні.

4 коментарі:

 1. Дуже гарно та модно! А ми на цьогорічного Валентина теж робили валентинки у техніці квілінг. Але, вже не листівки, а шкатулки. Просимо у гості)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. У гостях вже побували і помилувалися вашими шкатулочками, це шедеври дитячої творчості, дуже гарні. Такий подарунок отримати буде дуже приємно.
   В подальшій роботі нашої "Веселої майстерні" ми плануємо більш досконаліше вивчати цю чудову техніку.

   Видалити
 2. Яка краса! Надзвичайно приємно отримати вітання і таку гарну листівку створену власноруч та наповнену позитивною енергетикою і любов'ю. Дівчатка молодці!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Нам дуже приємно, що Вам сподобалися роботи наших дівчат, вони й справді старалися. На нашу думку, майстер-клас одна з найцікавіших форм роботи в бібліотеці. Діти завжди з таким натхненням виконують свої роботи, з ними дуже приємно працювати.

   Видалити