27 грудня 2012 р.

Ялинка з нашого дитинства

Надворі мороз, холодно, а на душі - тепло та затишно, адже незабаром Новий рік. Це свято є улюбленим з дитинства і кожен з нас очікує якогось дива, прагне внести щось нове, незвичне, таке, що запам'ятовується.
Кажуть, що в Новорічну ніч здійснюються бажання - і ми в це віримо. Саме віра в казку повертає нас в ту безтурботну пору - в дитинство.
Мабуть, немає людини, яка б не хотіла хоча б на хвилинку потрапити туди. Та, на жаль, час повернути не можливо. Ми можемо потрапити в дитинство лише у наших спогадах. Пригадати смішні витівки, взяти в руки колись улюблену іграшку - саме це повертає нас в той щасливий та безтурботний час.
Атрибутом Нового року є новорічна ялинка. У нашому відділі вона незвичайна. Це "Ялинка з нашого дитинства". Більшість іграшок на ній - справжній антикваріат, адже зберігались вони на горищах наших бабусь та мам і у кожній причаїлася якась новорічна казка. Треба лише вміти побачити її та почути.
Тільки погляньте. Ось казковий годинник показує вже майже північ. Незабаром його стрілки зустрінуться і тоді мешканці на нашій ялинці почнуть зустрічати Новий рік.

6 коментарів:

 1. Ось знову рік Новий іде,
  Хай щастя він Вам принесе,
  Міцне здоров’я подарує,
  Хай радістю Ваш дім квітує.

  Любов’ю хай серця живуть,
  Тепло душі для Вас несуть.
  Хай мир і лад у Вашій хаті будуть,
  Хай завжди щирість Вам дарують люди.

  ВідповістиВидалити
 2. Прийміть вітання та найщиріші побажання із Новим роком від колективу Житомирської обласної бібліотеки для дітей та від мене особисто! Здоров'я, радості, добра, тепла ... загалом, всього того, що робить людей щасливими, а їх життя прекрасним!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Олечко! Найщиріші вітання з Новим роком! Відділ мистецтв - талановитий, продвинутий і... справжній. Своєю роботою, ідеями та задумами ви несете до читачів справжню любов до прекрасного. Отже, натхнення вам у роботі, гарних вражень від кожного дня, позитивного мислення, злагоди у колективі, великого і щирого жіночого щастя!

  ВідповістиВидалити
 4. ))) Аж забула написати про враження: в мене всі новорічні свята асоціюються тільки з дитинством. Маю сучасну ялинку-красуню, але весь час сумую за ялинкою дитинства, за тими почуттями ті емоціями із дитинства. Обожнюю такі ретро-іграшки. Дякую тобі, Олечко, за таке поверення у минуле!

  ВідповістиВидалити
 5. Дай Боже Вам любові і тепла,
  Добра в сім'ї і затишку в оселі,
  Щоб щастя світла музика текла
  В різдвяні свята, щедрі і веселі!
  Хай здійснює бажання рік Новий,
  Хай ваша бібліотека процвітає,
  З чудовим святом, радості і мрій
  Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

  ВідповістиВидалити
 6. Дорогі наші читачі, колеги - бібліотекарі, друзі!
  Щиро дякую за теплі слова привітання, за ваші побажання.
  Пробачте, що так пізно відповідаю, самі розумієте - кінець року і все таке інше, але...
  Вітаю Вас та ваші колективи з 2013 роком, з Різдвом Христовим! Зичу всім усього найкращого, головне - побільше здоров'я, решта все прикладеться!

  ВідповістиВидалити