7 лютого 2020 р.

Книжкова ніч Гаррі Поттера в бібліотеці

На одну ніч нашу бібліотеку було перейменовано на Гоґвортс - школу чарів і чаклунства, яка зібрала найпалкіших прихильників легендарної серії романів «Гаррі Поттер».
На порозі «школи» юних чарівників зустрічали директор школи та професорський колектив, яких майстерно зіграли працівники бібліотеки.


Реальні пригоди розпочались після розподілення усіх по факультетах - Гриффіндор та Слизерин, який було проведено за допомогою сортувального капелюха.
Учні нашої школи магії розпочали своє навчання з виготовлення магічних атрибутів майбутніх чаклунів – чарівні палички та «фірмові» поттерівські окуляри.

Саме ці аксесуари допомогли дітлахам виконувати завдання по зілля варінню в чарівній лабораторії професора Горація Слізнорта - найвідомішого і найамбіційнішого наставника Гаррі Поттера.

В розкладі учнів чарівної школи також було вивчення секретів «Магічної дошки» та
«Книжкове дефіле».

А ще, кожен поважаючий себе чаклун повинен вміти літати на мітлі, тому між факультетами відбулись справжні

«Перегони на мітлах».

Чи не найскладнішим із завдань виявився квест потаємними кімнатами Гоґвортса,
де у цілковитій темряві, «озброєні» лише одним ліхтариком,
команди шукали поштову сову. Щасливчиками, які впорались із цим завданням виявились учні факультету Слизерин.
Завершальним акордом дивовижної читацької ночі був іспит молодих чарівників на знання змісту книг про Гаррі Поттера, який передбачав ряд запитань із вікторини.Протягом всього вечора учасники факультетів отримували бали за свої знання, креативність, спритність та увагу. А за їхнім нарахуванням слідкувала наша Плаксива Мірта.

Тож, по підрахункам учасники факультету Слизерин отримали найбільшу кількість балів, а отже стали кращими випускниками Школи Чарів і Чаклунства. І, звичайно ж, ніхто з юних «чарівників» не залишив стін нашої школи магії без нагороди. Учасники обох факультетів отримали чудові подарунки з символікою та атрибутикою твору.
Окремо було відзначено наймолодшого поттеромана, який підкорив усіх неймовірно реалістичним образом улюбленого героя і став
зіркою Ночі Гаррі Поттера.

Завершилось дійство веселим смачним бенкетом, фотографуванням і обговоренням учасниками усього побаченого і пережитого.


 


Дякуємо, юні книголюби, що вірите в дива
і творите їх разом з нами!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар