3 серпня 2015 р.

Паперові дива Анастасії

Окрасою кожної бібліотеки є її читачі. 
У нас також є ким пишатися. 
Наші читачі різні за віком, освітою та культурним рівнем. 
Тому і захоплення у них несхожі. Багато хто займається рукоділлям, інші полюбляють співати або танцювати. 
Тож ми з радістю представляємо вам, любі читачі блогу, талановиту читацьку громаду нашої бібліотеки. 
Знайомтесь, тернополянка, Лісовська Анастасія, звичайна скромна дівчина, яка щедро дарує свій багатогранний талант людям. Неодноразово Анастасія проводила майстер-класи в нашій бібліотеці, приймала участь у виставках. 
Якби зібрати всі роботи, створені її руками, це була б надзвичайна виставка краси. Дівчина спробувала себе в багатьох жанрах мистецтва. Вона і фотограф-аматор (дуже полюбляє фотографувати пейзажі), і нештатний журналіст газети «Свобода». Полюбляє співати, вишивати, працювати з бісером. Також вже близько двох років займається
популярним мистецтвом XXI століття – квілінгом.
Зі слів Анастасії: «Вперше я зацікавилася ним, побачивши вироби подруги, згодом почала вчитися. Допомагав у навчанні мені лише інтернет»
 Дівчина власноруч створює неймовірні листівки, запрошення, картини, робить елементи декору. Вона працює зі смужками паперу, які скручує за допомогою шила у спіраль, кінчик паперу змащує клеєм та закріплює. А далі все залежить від фантазії, тому, що із такої заготовки можна зробити що завгодно. 
 Головне - терпіння, охайність та налаштування на позитив, 
адже настрій обов’язково передається виробу. 
На створення композиції йде багато часу, 
бо це доволі клопітка робота. Але результат того вартий! 
 Зі слів Анастасії: «Насправді це дуже легко, але потрібно багато терпіння та вільного часу. Тож почати робити схожі вироби може кожен охочий».

2 коментарі:

  1. Роботи Насті - це просто шедевр! Це настільки красиво, витонченно, що навіть описати важко! Це ж не кожному терпіння вистачить на таке чудо! Я бачила багато класних речей в техніці Квілінг, але роботи цієї талановитої дівчини мене дуже вразили. Молодець, Настуня!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякуємо, Larisa, за такі гарні слова. Нам всім дуже приємно :))

      Видалити