25 листопада 2020 р.

Кінолекторій в бібліотеці

Важко повірити, що історіям про легендарного ведмедика Падінгтона, автором яких є англійський письменник Майкл Бонд, вже більше половини століття. Про найяскравіші пригоди зіркового ведмедика, історію написання книги, а також цікавинки екранізації дізнались учасники кінолекторію «Прочитали – переглянули».
Діти з цікавістю прослухали розповідь бібліотекаря про те, чому саме ведмедика автор книги зробив головним героєм. Виявляється, Майкл Бонд, у 1956 році, в подарунок на Різдво для своєї дружини купив іграшкового плюшевого ведмедика в дорожньому плащі і з валізкою. Оскільки Бонди жили тоді неподалік від вокзалу Падінгтон, то і ведмідь став називатися відповідно.
Діти з захопленням ділилися своїми враженнями від книг про ведмедика, які вони вже встигли прочитати, адже у фонді нашої бібліотеки є 10 з 14 цікавих історій про нього. 
А на завершення кінолекторія ми всі дружньо
дивилися фільм «Пригоди Падінгтона».
А зараз цікавинки: сьогодні у світі понад 25 мільйонів книг про ведмежа Падінгтона; у 1997 році компанія Cinar в Канаді зняла мальований мультсеріал «Пригоди ведмежати Падінгтона»; 23 листопада 2014 року в Великій Британії відбулася прем'єра пригодницької комедії «Пригоди Падінгтона»; в Україні фільм вийшов на екрани 22 січня 2015 року; 18 січня 2018 року в український прокат вийшла стрічка «Пригоди Падінгтона 2»,
яка є продовженням фільму 2014 року; у всьому світі було видано 265 ліцензій на різні продукти з використанням імені ведмежати. Любі наші читачі, бібліотека чекає на вас та запрошує до читання!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар