20 листопада 2019 р.

Щорічний семінар-практикум

У бібліотеці відбувся щорічний семінар-практикум завідувачів районними, міськими бібліотеками для дітей, публічно-шкільними бібліотеками, бібліотекарів бібліотек-філій об’єднаних територіальних громад «Сучасна бібліотека для дітей – платформа для культурного розвитку громади».
Окрім працівників бібліотек Тернопільщини, у семінарі
взяли участь колеги з Львівської та Хмельницької
обласних книгозбірень для дітей.
 Розпочала семінар директорка Тернопільської обласної бібліотеки для дітей Надія Новіцька. Свій виступ вона присвятила темі реформування, умінню бібліотечної спільноти реагувати та пристосовуватись до змін та нових правил сучасного культурного простору. Більш активно заявляти про себе, вести діалог та співпрацювати з владою і громадськістю закликала бібліотекарів і заступниця начальника Управління культури в Тернопільській області Світлана Байталюк. Досвідом своїх бібліотек поділились гості з сусідніх областей. Зокрема, Оксана Лучинська – завідувачка відділу роботи з користувачами-учнями 5-9 класів Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т. Шевченка, наголосила на важливості створення у бібліотеці креативного простору для підлітків, який би відповідав усім вимогам та вподобанням цієї особливої аудиторії. Зробити зупинку і скуштувати родзинку – закликала присутніх Любов Сташко – завідувачка науково-методичного відділу Львівської обласної бібліотеки для дітей, розповідаючи про креативні досягнення «левеняткової книгозбірні». 
Своїми напрацюваннями в напрямку проєктної діяльності, проведенні цікавих і незвичних заходів та вуличних акцій, активної творчої діяльності, поділились заступниця директора з наукової роботи Надія Чайківська та завідувачі відділів Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.


В рамках семінару також відбулась презентація персональної виставки бібліотекарки бібліотеки-філії с. Бужок Золочівського району Львівської області Наталії Алексевич «Дива з маленьких бісеринок».
Жінка виготовляє фантастично красиві ґердани і разом з колегами навчає читачів цьому і багатьом іншим видам мистецтва.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар