13 липня 2017 р.

Поговоримо про татуювання

Татуювання – це зображення (малюнок) на шкірі людини та процедура його нанесення. Мистецтво прикрашати своє тіло
за допомогою татуювань відомо не одне тисячоріччя.
Сучасне значення татуювання наближається скоріше до прикраси тіла та бажання виділитися з юрби. Сьогодні практично неможливо, пройшовши вулицями міста, не зустріти людину
з татуюванням. Усе більше людей прагне до самовираження, залишаючи на своєму тілі якийсь помітний знак. Зараз стало дуже модним робити татуювання. Особливо ця практика
набула поширення серед молоді, яка вважає, що зробивши тату вони виглядають «круто» і ексклюзивно.
Тому, 12 липня в нашій бібліотеці відбулася
слайд-бесіда «Татуювання – мода чи безглуздя?»
Бібліотекар розповіла про історію виникнення тату, значення малюнків, які наносять на тіло, мотиви та видалення татуювання, а також познайомила читачів із небезпеками для здоров'я, які можуть виникнути під час або після нанесення тату.
Цікаво, що на сьогоднішній день все більше людей надають перевагу іншим, більш безпечним видам татуювання, таким як біотату, малюнки хною, кришталеве татуювання тощо, адже розуміють, що це на все життя, а видалення коштує дуже дорого і частіше за все залишає рубці на шкірі. 
Тож діти мали можливість переглянувши слайд-презентацію визначитися з тим, чи варто робити тату чи краще задуматись про те, чи потрібно це їм. Адже, як сказав відомий науковець, мовознавець, професор Ілля Шевельов:
«Небезпечний більше не той, хто завдає шкоди іншим, 
а той, хто шкодить самому собі».
Автор: Іванна Павлішен

Немає коментарів:

Опублікувати коментар