24 серпня 2013 р.

Канікуляндія, ми ще повернемось!

По-літньому гаряче та спекотно проходив третій тур літературного круїзу «Веселі канікули проведемо на «Ура»!»
Під час подорожі було багато зупинок, де на дітей чекали цікаві конкурси, вікторини, кросворди, ребуси та рухливі ігри.З метою вивчення читацьких вподобань ми провели експрес-опитування «Мої улюблені журнали», на запитання якого
учасники з задоволенням дали свої відповіді.А ще, діти оголосили 13 серпня – Днем метеликів в бібліотеці, прийняли активну участь в майстер-класі по їх виготовленню із кольорового паперу та пізніше ними прикрасили бібліотеку. 
З захопленням шукачі пригод переглянули анімаційний фільм
«Три богатирі та Шамаханська цариця». В музичній кімнаті було багато мистецьких завдань, в яких діти проявили себе прекрасними ерудитами, співаками та музикознавцями. Найактивніші учасники, звичайно, отримували за правильні відповіді БіблБакси. 


В останній день круїзу, за їхніми підрахунками, ми визначали переможців. Ними стали: Дуркот Сергій, Подільська Вікторія та Салюк Олег, яким було вручено грамоти і пам’ятні подарунки. 
Але головною нагородою для всіх учасників став гарний настрій, солодкі медалі та яскрава фотосесія.


Нас дуже радує те, що під час круїзу бібліотека була наповнена дзвінкими голосами дітей, веселим сміхом, дружніми вигуками «Ура! Ми перемогли!»
Взамін подорожі цікавою країною Канікуляндією діти подарували нам свої чудові відгуки.
Одже, разом з бібліотекарями, наші читачі цікаво і змістовно провели літні канікули, отримали позитивні емоції від зустрічі з літературними героями, покращили навички спілкування, знайшли багато нових друзів, розвинули свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнили багаж необхідних знань. 
Веселі канікули ми провели на «Ура»!
Канікуляндія, не сумуй, ми ще повернемось!

2 коментарі:

  1. Гарно закінчилися у Вас літні канікули! Ви молодці!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякуємо. Так, Ви праві, закінчились наші канікули не погано. Ще трохи у дітей почнеться навчання, але дуже надіємось, що вони до нас будуть часто приходити, адже ми стали хорошими друзями.

      Видалити