6 травня 2013 р.

Шалений день в бібліотеці


Наприкінці квітня працівники та читачі нашої бібліотеки
приймали у себе поважного гостя.
Разом з командою «5 каналу», щоб представити спільний проект телеканалу та програми «Бібліоміст» «Простір ідей» про сучасні бібліотеки України, до нас завітав відомий скульптор, заслужений діяч мистецтв України Олег Пінчук.


Робочий день був насичений дуже різноманітними подіями. Спочатку пан Олег відвідав наше «Бібліомістечко», де маленькі відвідувачі отримали від нього нові розвиваючі іграшки та солодощі.
Митець став «Почесним читачем Тернопільської обласної бібліотеки для дітей», отримавши відповідний квиток.
З великим задоволенням Олег Пінчук разом з читачами та бібліотекарями взяв участь у флешмобі «Часу не гаймо – книги читаймо!», який відбувся на Театральному майдані міста.
Наш гість спілкувався з тернополянами, пропонуючи їм завітати до бібліотеки, почитати книги, скористатися іноваційними послугами сучасної бібліотеки.
У відділі мистецтв пан Олег люб’язно поділився спогадами про свої улюблені книги дитинства та погодився дати відповіді
на ряд запитань анкети-інтерв’ю.


На завершення «шаленого дня в бібліотеці», у читальному залі відділу обслуговування учнів 5-11 класів, відбулося цікаве спілкування читачів та працівників бібліотеки з відомим у багатьох країнах митцем.
В дарунок бібліотеці Олег Пінчук залишив свої альбоми з автографом.Зустріч з паном Олегом залишиться незабутнім, приємним спогадом для відвідувачів та працівників книгозбірні.

Більше фото ТУТ або ТУТ

10 коментарів:

 1. Які поважні гості до Вас приїздили! Напевно спілкування з відомим скульптором було досить цікавим. Тепер що, будемо чекати цікаву передачу на 5 каналі?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Наталья Книголюб, Ви праві, спілкуватися з паном Олегом - саме задоволення. А програма про нашу бібліотеку напевно десь в червні буде... слідкуйте за програмою, кожну неділю о 9.10

   Видалити
 2. По доброму заздрю Вам, з такими відомими людьми спілкувалися.
  Напевно цікава передача про Вашу бібліотеку буде на 5 каналі. Постараюся не пропустити її і подивитися. На мою думку, цікавий проект започаткували 5 канал та "Бібліоміст".

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, нам пощастило, не кожного дня до нас приїзджають відомі на весь світ люди. А чи буде цікавою передача про бібліотеку, цього я вже сказати не можу. У людей, які працюють над нею своє бачення, може навіть свій сценарій. Дочекаємось, тоді побачимо.

   Видалити
 3. Відповіді
  1. Дякуємо, Надія! Очікуємо передачу про нас у червні.

   Видалити
 4. Я щиро рада, що вашу працю, ваші творчі інновації, вашу відданість бібліотечній справі буде висвітлено у проекті 5 каналу "Простір ідей". Так тримати.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Всезнайка, щиро дякую від всього нашого колективу. Тож дивіться про нас у червні на 5 каналі о 9.10 ранку.

   Видалити
 5. Вітаю із такою подією! З нетерпінням будемо чекати телепередачі про вас.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Наталочко. Ми також з великим нетерпінням очікуємо на цю телепередачу.

   Видалити