26 листопада 2012 р.

Віртуальна мандрівка у паперовий світ

І знову до нас завітали цінителі прекрасного, щоб здійснити віртуальну подорож у світ картону і паперу.Учні 5-го класу ЗОШ № 24 ознайомились з творчістю сучасного англійського скульптора Кріса Гілмора та української майстрині паперової пластики Асі Гонци.
Використовуючи картон та папір, вони створюють справжні витвори мистецтва, які не можуть не викликати захоплення. Вироби Кріса Гілмора, об’ємні, виготовлені в натуральну величину, виглядають наче справжні. Асині паперові ляльки і венеціанські маски – вишукані, витончені та чарівні.
Чудовим доповненням до розповіді став перегляд мультимедійної презентації «Володарі картону та паперу».

5 коментарів:

 1. Дякуємо! Ми стараємося проводити свої заходи в цікавих формах. Нам дуже приємно, що Вам сподобалось.

  ВідповістиВидалити
 2. И мне понравилось, берем на вооружение!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я только за, "вооружайтесь"!
   Современное искусство - это очень интересные идеи и неожиданное их решение. А про материал из которого творческие люди творят шедевры - я уже просто молчу. Так что ещё очень многое можно рассказать и показать нашим читателям, было бы желание.

   Видалити
 3. Цікаві у Вас віртуальні мандрівки. Я тільки можу уявити, скільки затрачено на підготовку фантазії та часу. Бачу, у Вас дуже міцна дружба з новими технологіями. Якщо дозволите, я використаю Вашу мультимедійну презентацію в своїй роботі. Буду дуже вдячна.

  ВідповістиВидалити